Aplikace

Upozornění: Od 1.1.2010 je v EU z důvodu chybějících standardů a „nedostatečně prokázané“ účinnosti povolen prodej preparátů na bázi koloidní disperze stříbra pouze pro vnější (zevní) užití jako kosmetikum - pleťové tonikum a my nemůžeme poskytovat jiné informace o užívání, než k jakým byl tento produkt vyroben a určen.

Zevní použití

Jemným nanášením koloidního stříbra na povrch pokožky, ručně nástřikem (pomocí rozprašovače) a dále tampónem apod, Nanesenou vrstvu nechat přirozeným způsobem zaschnout (z hlediska maximálního využití účinku).

Účel použití

Vhodné pro všechny typy pokožky, nezávisle na věku. Působí revitalizačně, při podráždění např. proležinami, nadměrným sluněním, saponáty, apod. Aplikaci dochází k osvěžení a zklidnění podrážděných míst se zajištěním čistého a vyhlazeného vzhledu pleti. Pravidelné používání vede ke zmenšení rozšířených pórů, uhříků a snižuje vylučování kožního mazu. Mimořádný prospěch pocítí lidé, jejichž pleť je nadměrně mastná a má sklon k akné.

 

Vnitřní použití (v historii, v EU povoleno do r. 2010)

V současné době dle platné legislativy EU a ČR jsou přípravy na bázi koloidního stříbra schváleny jako kosmetikum pouze pro vnější použití. My nemůžeme přinášet jiné informace o účincích a aplikacích než v souladu s tím, za jakých podmínek se smí na našem trhu koloidní stříbro vyrábět a prodávat. Případné další informace o zkušenostech a používání KS lze čerpat z volně přístupných informačních zdrojů především internetu, nebo např. i z německého originálu přeložené knihy  Koloidní stříbro (ISBN 978-807336-677-3,  autoři Josef Pies, Uwe Reinelt - vydavatelství Fontána).

POZOR!!! Nikdy nepoužívat při přecitlivosti na metalické stříbro!!! Před prvním použitím koloidního stříbra si nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěsti a počkejte cca 1 hodinu, kvůli možné alergii na stříbro. Alergie je také indikována nesnášenlivostí nošení čistě stříbrnných šperků u přecitlivělých osob. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního stříbra konzultovat se svým lékařem.

Vedlejší účinky

U osob přecitlivělých na stříbro se mohou objevit mimo jiné otoky na těle, vyrážky, hnisání v očích a silná rýma.

Skladování

Těsně uzavřenou nádobu uchovávejte na tmavém místě při pokojové teplotě a v dostatečné vzdálenosti od zdrojů silného elektromagnetického pole (TV, mikrovlnná trouba, PC apod.). Uchovávejte mimo dosah dětí. Nezmrazujte.

Pozn. Pro zachování co nejdelší životnosti a vysoké kvality = účinnosti koloidu, nikdy nevracejte nespotřebované odlité množství zpět do zásobní láhve. Přebytečné množství buď upotřebte, nebo vylijte.

 


Slogan